2016-08-20

Obóz w Hiszpanii

W dniach 07 - 18 lipca 24 osobowa ekipa uczniów wraz z p. J. Sliwińską i p. A. Marzec uczestniczyła w obozie w Hiszpanii. Po wielogodzinnej podróży (przejeżdżając przez Czechy i Austrię) pierwszym przystankiem na trasie była malownicza Wenecja. Zwiedzilismy Plac Św. Marka, Pałac Dożów oraz słynny most Rialto. Po nocnym przejeździe przez Francję, dotarlismy do Lloret de Mar-stolicy Costa Brava. 

W czasie pobytu atrakcjom nie było końca: plaża, morze, niekończace się zabawy na basenie, miasteczko wodne, rejs statkiem do tossa de mar, pokaz flamenco, wycieczka do barcelony (Sagrada Familia, La Rambla, Camp Nou, pokaz grających fontann(, nocne zwiedzanie Monaco, zabawa w Parku rozrywki nad jeziorem garda w okolicach Werony. jedzenie było pyszne, pogoda słoneczna, humory dopisywały. Wszyscy wrócilismy cali, zdrowi i z mnóstwem wspomnień.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.