W sobotę 26 września 2015 r. serdecznie zapraszamy na spotkanie Absolwentów naszego Liceum. Dla ostatniego rocznika matury 2014/2015 będzie to okazja do spotkania z wychowawcami swoich klas, z koleżankami i kolegami z lat szkolnych oraz podzielenia się informacjami o pomaturalnych planach. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00 w kaplicy szkolnej.

 

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.

Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.”  (J 11, 25)

 

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Biskupiaka życy pokoju i radości płynących z osobistego doświadczenia Chrystusa Zmartwychwstałego.

Niech blask Jego Chwały oświeca nasze drogi, a prawda o zwycięstwie dodaje nam odwagi, byśmy byli Jego świadkami we współczesnym świecie.

Pragniemy  Was serdecznie zaprosić na nasze coroczne spotkanie, które odbędzie się w dniu 16 maja br. w gmachu szkoły o godzinie 10.00.

Pragniemy  poinformować, że nasze spotkanie będzie jednocześnie Walnym Zebraniem członków naszego Stowarzyszenia.

Tuż przed feriami, 29 stycznia odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach z okazji jubileuszu 80-lecia oddania do użytku gmachu Biskupiaka. Fundatorem nagród ( e-book, odtwarzacze mp4, słuchawki) było nasze Stowarzyszenie.

 W dniu 24 stycznia odbyło się spotkanie opłatkowe organizowanie przez nasze Stowarzyszenie. Na spotkanie przyszło prawie 30 osób, wśrod przybyłych był m.in ksiądz Biskup Ryszard Karpiński......

Pragniemy zaprosić wszystkich absolwentów "Biskupiaka" na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w gmachu szkoły 24 stycznia 2015 roku.

Spotkanie rozpocznię się tradycyjnie o godzinie 10.00 Mszą Świętą w kaplicy szkolnej, następnie przejdziemy do stołówki, gdzie będzie czas na świąteczne życzenia, wspólne kolędowanie, mały poczęstunek i koleżeńskie pogaduchy.

 

Z koleżeńskim zaproszeniem,

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Biskupiaka

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.