MIĘDZYSZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY

O ZASIĘGU WOJEWÓDZKIM

„WĘDRUJEMY PO MAPIE ŚWIATA”

XI EDYCJA

 

XI Międzyszkolny Konkurs Geograficzny

                  „Wędrujemy po mapie świata”

dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych

 

Dyrekcja XXI LO w Lublinie i organizatorzy zapraszają uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w kolejnej – XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego „Wędrujemy po mapie świata”.

Konkurs odbędzie się w dniu 14 marca 2020r o godzinie 10.00.

            Tegoroczna – XI edycja konkursu organizowanego przez XXI Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki w Lublinie kierowana jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych województwa lubelskiego.

            W roku szkolnym 2019/2020 podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs został objęty Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk

            Poparcie naszego przedsięwzięcia przez Panią Kurator i objęcie konkursu honorowym patronatem będzie pomocne w realizacji przedsięwzięcia i stanowi powód do dumy dla organizatorów konkursu i jego uczestników.

          Prosimy o zgłaszanie uczniów do konkursu drogą elektroniczną na adres: wedrujemypomapie@gmail.com w terminie nie później niż do 8 marca 2020r – godz. 20.00.

Kartę zgłoszenia i regulamin oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych można pobrać ze strony szkoły: XXI LO – www.biskupiak.lublin.pl

 Serdecznie wszystkich zapraszamy.

           

                                                                                         Koordynator Konkursu

                                                                                              Justyna Kozysa

 

 

 

                          
                                                      

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.