AKTUALNOŚCI

30 wrzęsnia 2019r. pod nadzorem Samorządu Uczniowskiego odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Spośród czterech kandydatów najwięcej głosów otrzymał Antoni Woźniacki i to on obejmie mandat przedstawiciela Biskupiaka w Radzie. Serdecznie gratulujemy i zyczymy sukcesów!

Pierwsza aktywność nowego Samorządu Uczniowskiego to sam początek roku i kiermasz podręczników. Zawsze jest przydatny i zawsze cieszy się popularnością. W tym roku również tak było, a Samorząd Uczniowski miał okazję spradzić się w działaniu.

26  kwietnia 2019r. zostali wybrani członkowie nowego Samorządu Uczniowskiego. W przyszłym roku działalnością samorządową będą kierowali: Filip Uliasz (2B)  - przewodniczący, Marta Górka (1F) - zastępca i Wiktoria Rabińska (1F) - skarbnik. Przyszłorocznym samorządowcom gratulujemy wyboru!

W tegorocznym szkolnym konkursie na palmę wielkanocną I miejsce zajęła palma wykonana przez klasę 3gA, II miejsce przypadło palmie przygotowanej przez 2E, III - palmie klasy 1G. Ponadto komisja konkursowa przyznała wyróżnienie palmie zrobionej przez klasę 3gD. Gratulujemy!

Dnia 28 września 2018r zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Po przeliczeniu 584 głosów szkolna Komisja Wyborcza w postaci Samorządu Uczniowskiego ogłosiła następujące wyniki:

Boruń Weronika – 226 głosów

Kasica Lukas- 134 głosów

Sroka Mateusz- 116 głosów.

Przedstawicielem naszego liceum w Młodzieżowej Radzie Miasta Lublin została Weronika Boruń. Gratulujemy Weronice zwycięstwa w wyborach oraz życzymy dalszych sukcesów.

Od 13 września rozpoczął działalność nowy Samorząd Uczniowski. Anna Wasil, Jan Bylina, Maciej Kowalczyk (Liceum) oraz Tomasz Klocek, Marcin Barczak i Martyna Kochalska (Gimnazjum) złożyli ślubowanie podczas szkolnej mszy św. i oficjalnie przejęli samorządowe obowiązki. Bardzo serdecznie życzymy im owocnej działalności.

Jeszcze przed oficjalnym ślubowaniem działalność rozpoczął nowy Samorząd Uczniowski. W dniach 11-12 września odbył się z ich inicjatywy kiermasz podręczników szkolnych.

19 czerwca w szkolnej auli odbyła się ostatnia tegoroczna impreza organizowana przez Samorząd Uczniowski. Odbył się pokaz ‘Biskupiak Ma Talent’, i tu gratulacje dla występujących: Antka Lewockiego (2gB) grającego utwory Bacha i Szymanowskiego, Eweliny Puchały (2gC) śpiewającej Okudżawę, Marysi Antoniak i Wiktorii Rzążewskiej (1E) za pokaz tresersko-lalkarski oraz międzyklasowemu zespołowi Lost Feeder wykonujących ‘Stand by me’ ku radości wszystkich zebranych.

25 kwietnia odbyło się zebrania samorządów klasowych, podczas którego odbyła się prezentacja kandydatów i wybory Samorządu Uczniowskiego na przyszły rok szkolny. W skład nowo wybranego Samorządu liceum weszli: Anna Wasil z klasy 1C, Jan Bylina i Maciek Kowalczyk z 1B. Skład Samorządu gimnazjum to: Tomasz Klocek z 2gB oraz Marcin Barczak, 2gC i Martyna Kochalska, 2gB. Gratulujemy wyboru i życzymy owocnej działalności.

29 września, odbyły się, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski, wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Spośród ośmiorga kandydatów najwięcej głosów zebrał Jonasz Rzucidło z klasy 3gA. Gratulujemy Jonaszowi zwycięstwa w wyborach i życzymy sukcesów w reprezentowaniu Biskupiaka.

29 września podczas mszy św. dla gimnazjalistów złożył ślubowanie nowy Samorząd Uczniowski Gimnazjum. Wiktorii Janiszewskiej, Adamowi Sadowskiemu i Wktorii Rabińskiej życzymy sukcesów w działalności na rzecz szkoły.

Od 14-15 września 2017r., czyli od uroczystego ślubowania, Samorząd Uczniowski oficjalnie działa w nowym składzie. Samorząd Liceum to Agnieszka Wawruch, Agata Kusiak, Jakub Konieczny, a Samorząd Gimnazjum - Wiktoria Janiszewska, Adam Sadowski i Wiktoria Rabińska.

Tegoroczny Samorząd Uczniowski zainaugurował działalność 11 września 2017r. organizując kiermasz podręczników dla uczniów liceum.

27 kwietnia odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który rozpocznie działalność od września 2017r. W głosowaniu przedstawicieli klas w Samorządzie Liceum przewodniczącą została wybrana Agnieszka Wawruch (1B),  zastępcą - Agata Kusiak (1D) a skarbnikiem  - Jakub Konieczny (1D). W gimnazjum przewodniczącą została Wiktoria Janiszewska (2gC),  zastępcą - Adam Sadowski (1gC),  a  skarbnikiem - Wiktoria Rabińska (2gD).  Nowo wybranemu Samorządowi gratulujemy!

30 września 2016r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. W głosowaniu zyciężyła Gosia Skrzek z klasy 2D 248 głosami. II miejsce zajął Jonasz Rzucidło, 2gA (226 głosów), a III - Karol Sikora, 2D (136 głosów). Gosi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w działalności publicznej.

15-16 września 2016r. odbyły się ślubowania nowych składów Samorządu Uczniowskiego. W bieżącym roku szkolnym za działalność liceum odpowiadać będą Mateusz Pasek, Karolina Malesa i Krystian Kosiarski oraz Łucja Kuźma, Anna Wasil i Natalia Łepik za gimnazjum. Nowemu Samorządowi życzymy samych sukcesów.

14 kwietnia 2016r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który swoją działalność rozpocznie w nowym roku szkolnym.
Liceum reprezentować będą:
Mateusz Pasek 1B (przewodniczący)
Karolina Malesa 1C (zastępca)
Krystian Kosiarski 1B (skarbnik).
                                       W gimnazjum będą to:
Łucja Kuźma 1gB (przewodnicząca)
Anna Wasil 2gC (zastępca)
Natalia Łepik 2gB (skarbnik).
Nowym samorządowcom gratulujemy i życzymy powodzenia.

W wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, które odbyły się 30 września 2015r. zwyciężył Michał Kuśmirski z 3A, otrzymując 305 głosów.
Kolejne miejsca zajęli: Maria Kozak, 3gA - 154 głosy; Bartosz Mroziński, 1B - 135 głosów; Piotr Nowak, 3C - 56 głosów. Na 704 głosujących oddano 54 głosy nieważne. Michałowi gratulujemy i życzymy owocnej działalności społecznej.

W środę 30 września 2015r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Przedstawiciele SU odwiedzą  w tym dniu wszystkie klasy liceum i gimnazjum (od 2 do 8 lekcyjnej). Uczniowie otrzymają karty do głosowania, które będą mogli wrzucić do przenośnej urny. W szkole kandydują: Maria Kozak 3gA, Michał Kuśmirski 3A, Bartosz Mroziński 1B, Piotr Nowak 3C.

Podczas Mszy św. w czwartek i piątek (24 i 25 września) nowy Samorząd Liceum i Gimnazjum złożył oficjalne ślubowanie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

4 września 2015 odbył się kiermasz używanych podręczników, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Był to bardzo udany organizacyjny debiut Samorządu Liceum i Gimnazjum w nowym składzie.

W piątek 4 września, na długich przerwach - śniadaniowej
i obiadowej, odbędzie się kiermasz używanych podręczników. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem i sprzedażą książek, także absolwentów naszego liceum i gimnazjum. 

Uczniowie pierwszych klas gimnazjum dostaną książki zakupione przez szkołę.

14 kwietnia odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Został on wyłoniony spośród samorządów klasowych. Uczniów liceum reprezentować będą:

Marcin Kurowski z 1E (przewodniczący); Wojciech Banaszek z 1A (zastępca) i Paweł Droździel z 1D (skarbnik)

W skład Samorządu Gimnazjum weszły następujące osoby:

Magdalena Parcheta z 2ga (przewodnicząca); Maria Kozak z 2ga (zastępca) i Agnieszka Wawruch z 2gd (skarbnik).

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy !

 Samorząd Uczniowski przygotował szopkę Bożonarodzeniową i przeprowadził nabór postaci w niej wystepujących.

 link

22.12.2014

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.