2016-04-24

Jubileuszowy quiz z okazji 1050lecia Chrztu Polski

21 kwietnia 2016r. odbył się w świetlicy szkolnej quiz internetowy poświęcony Mieszkowi I i jego czasom. Zainteresowanie uczniów przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Sala była wypełniona po brzegi kibicami a chwilami na platformie internetowej zalogowało się ponad 80 osób. (Pobiliśmy tym samym rekord quizu o historii Biskupiaka, który odbył się w lutym). Obecny test, który składał się z 25 pytań. poświęcony był panowaniu Mieszka I i okolicznościom chrztu Polski.

Najlepiej w całej rywalizacji poradził sobie Kacper Romaniuk z klasy 2gd "Roman2105", który jako jedyny uczestnik nie pomylił się ani razu. Tuż za nim uplasowali się "Ignacy" (Ignacy Grabowski- 2gc) i "Lechu" (Maciej Spuz-Szpos - 2gd), którzy uzupełnili podium. Nagrody, ufundowane przez Stowarzyszenie Absolwentów Biskupiaka, otrzymali również zawodnicy, którzy ukryli się pod nickami "AviX" i "Weraj". Dodatkowo wszyscy pozostali uczestnicy zostali obdzieleni adekwatnymi do sytuacji cukierkami firmy "Mieszko" ufundowanymi przez ks. Dyrektora.

Dziękujemy za tak liczny udział i liczymy na kolejny rekord w quizie... ale to już po wakacjach.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.