2016-11-28

Andrzejki w Kiełczewicach 2016

W sobotę do opuszczanej przez rodziców szkoły przybyła kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów, aby chwilę później oddalić się w kierunku Kiełczewic. A celem tegoż spotkania były tak zwane andrzejki – bal pełen tańca i wróżb. Grupa wolontariuszy z Biskupiaka entuzjastycznie podeszła do tego pomysłu i wspólnie z mieszkankami DPS-u czynnie uczestniczyła w najróżniejszych zabawach.

Niektórym wywróżono kariery fryzjerów, inni na przyszłość powinni jeść więcej warzyw lub nie być przykrymi dla koleżanek. Słowem – samo życie. Między rozmaitymi zabawami parkiet wypełniał śmiech oraz tłum tańczących wspólnie mieszkanek DPS-u i gimnazjalistów. Przeznaczone na spotkanie kilka godzin minęło nadspodziewanie szybko, a dobre nastroje każą przypuszczać, że niedługo znów odwiedzimy DPS.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.