2016-11-24

Dzień Życzliwości 2016

21 listopada radośnie świętowaliśmy Dzień Życzliwości zorganizowany po raz kolejny przez HELPsterów. Patrzyliśmy sobie w oczy, ucząc się tej trudnej sztuki i doświadczając wpływu spojrzenia na poprawę relacji interpersonalnych. Włączyliśmy się również w szkolną akcję Polacy – Rodakom – każdy kto przyniósł trwałą żywność lub maskotkę, mógł skorzystać z fotobudki i zaistnieć na helpsterskiej ściance. 

Tradycyjnie przytulaliśmy się, uśmiechaliśmy się do siebie i wymienialiśmy między sobą miłe słowa, a w nagrodę każdy Życzliwy został obdarowany „firmowymi” naklejkami - życzliwkami. Cieszy nas, że tak niewiele, a wywołało w nas mnóstwo radości. Wielkie podziękowania należą się naszym Nauczycielom za zrozumienie i włączenie się w życzliwą akcję. A wszystkich za rok znów zapraszamy!

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.