2016-06-15

Rozgrywki międzyszkolne w piłce nożnej

Miło nam poinformować, że grupa chłopców z naszego Gimnazjum zdobyła 3. miejsce w rozgrywkach międzyszkolnych w piłce nożnej w sezonie 2015/2016. W dniu 21 kwietnia na boiskach Gimnazjum nr 10 odbyły się mecze ćwierćfinałowe. Nasz zespół przegrał 1-2 z Gimnazjum nr 10 oraz wygrał 3-1 z Gimnazjum nr 12 i zajął drugie miejsce w grupie uzyskując awans do finałów.

Mecze półfinałowe i finałowe odbyły się w dniu 29. kwietnia również na obiektach Gimnazjum nr 10. W  półfinale nasi zawodnicy przegrali 1-7 z późniejszym tryumfatorem - Gimnazjum nr 16. W meczu o trzecie miejsce rywalizowaliśmy z lokalnym Gimnazjum nr 19. Nasza drużyna wykazała się dużą determinacja i wolą walki odnosząc zwycięstwo 4-2. Wszystkim zawodnikom oraz trenerowi p. Łukaszowi Ścirce  gratulujemy dużego sukcesu i dotychczas najlepszego miejsca w historii Szkoły w rozgrywkach międzyszkolnych.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.