2018-11-26

Zawody pływackie

Dnia 26 listopada na pływalni Aqua Lubin odbyła się kolejna edycja zawodów pływackich w ramach Licealiady m. Lublin. Naszą szkołe reprezentowało ok. 20 zawodników startując zarówno w sztafetach pływackich jak i w konkurencjach indywidualnych. Drużyna dziewcząt zajęła 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Złożyło się na to 9 miejsce sztafety dziewcząt (1:38,42) oraz bardzo dobre starty na dystansach 50m;  Zuzanna Małysza zajęła 6 miejsce w stylu klasycznym (42,04). Drużyna chłopców zajęła 11 miejsce w ogólnej klasyfikacji: 8 miejce w sztafecie pływackiej (1:28,79). Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników.