2017-12-13

Gimnazjada i Licealiada w pływaniu

29 listopada blisko 40 uczniów naszej szkoły brała udział w Mistrzostawach m. Lublina w pływaniu. Zawodnicy rywalizowali w sztafecie 6x25m oraz konkurencjach indywidualnych rozgrwanych na dystansach 50m. W klasyfikacji drużynowej zarówno chłopcy jak i dziewczęta uplasowali się na  miejscu. W konkurencjach indywidualnych najlepiej zaprezentowali się :Kuchciak Piotr 7 m-ce 50 grzb, Rosińska Kornelia 9 m-ce 50 dow. Licealiści uplasowani się na miejscach 9 dziewczęta,7 chłopcy. Wrto zaznaczyć, że sztafeta chłopców zajęła 5 m-ce , do medalu zabrakło niespełna 6s!  W konkurencjach indywidalnych najlepsze lokaty zajęli Grabowski Franek 50 klas - 10 m-ce, Tarasiuk Łukasz 50 dow- 10 -ce. Serdecznie graulujemy osiągniętych wyników !